Nahrávam Udalosti

Pre veľký záujem naše Centrum hispánskej kultúry Vladimíra Olerínyho pre Vás v NOVEMBRI zopakuje 4-hodinový kurz základov španielčiny spojený so zaujímavými prezentáciami o Španielsku. Nielenže sa na ňom naučíte, ako sa po španielsky opýtať na cestu či ako si objednať jedlo v reštaurácii, ale dozviete sa aj veľa zaujímavostí zo španielskeho turizmu, kultúry či gastronómie prostredníctvom zaujímavých prezentácií.

Chcete v blízkej budúcnosti navštíviť Španielsko alebo máte len tak chuť naučiť sa niečo po španielsky? Neváhajte a prihláste sa na náš kurz. Teší sa na vás naša konzultantka z Centra hispánskej kultúry V. Olerínyho!

Dátum a čas: každú novembrovú stredu od 9.11.2022, t.j. 9.11, 16.11, 23.11 a 30.11, vždy od 17.00 – 18.00 h

Miesto: študovňa Centra hispánskej kultúry Vladimíra Olerínyho (1. poschodie)

Prihlasovanie sa na kurz: Keďže počet účastníkov na kurze je obmedzený, je potrebné sa naň vopred prihlásiť prostredníctvom nášho emailu: [email protected] alebo telefonicky na: +421 48 4710701 (telefonicky len počas otváracích hodín centra) a to najneskôr do pondelka 7.11.2022 (vrátane). Na prihlásenie sa na kurz je potrebné: po 1. mať platné členstvo v našej Štátnej vedeckej knižnici v Banskej Bystrici, čiže byť naším čitateľom, po 2. pri príchode na prvú hodinu zaplatiť účastnícky poplatok 1,- € / hod kurzu (čiže spolu 4,- € za celý kurz). Upozorňujeme, že v prípade, že sa niektorej z hodín nezúčastníte, sa poplatok za túto hodinu nevracia! Nezabudnite si pribaliť písacie potreby a chuť do učenia.

Total Views: 188 ,

Zdieľajte tento príspevok, Vyberte si svoju platformu.