Nahrávam Udalosti

ZÍSKAJTE BEZPLATNÝ PRÍSTUP DO DATABÁZY BOOKPORT!

V úvode septembra spustila Štátna vedecká knižnica v Banskej Bystrici novú databázu, v ktorej nájdete až 9000 elektronických kníh!

BOOKPORT je moderná on-line knižnica, v ktorej máte v rámci vášho členstva v našej knižnici úplne neobmedzený prístup k e-knihám českých a zahraničných autorov s pravidelne sa rozširujúcou ponukou noviniek a bestsellerov. Vyberajte si z tisícov titulov od beletrie cez populárno-náučnú až po odbornú literatúru!

Aktívnym čitateľom sme aktivačný e-mail odoslali v utorok 6. septembra, noví čitatelia môžu o prístup k databáze požiadať počas registrácie do knižnice. Po otvorení e-mailu s aktivačným linkom stačí kliknúť na „AKTIVOVAŤ ÚČET“, zvoliť si vlastné heslo a hotovo – online knižnicu môžete začať bez obmedzení využívať!

Bezplatný prístup k databáze získavate až do 31.8.2023. Odpovede na prípadné otázky vám poskytnú zamestnanci knižnice, prípadne ich môžete nájsť medzi Často kladenými otázkami. Využívanie databázy je viazané na platné členstvo v Štátnej vedeckej knižnici v Banskej Bystrici. V prípade, že vám členstvo v blízkom období končí, odporúčame ho predĺžiť, aby ste databázu mohli v plnej miere využívať.

Komentáre

komentárov

Total Views: 131 ,

Zdieľajte tento príspevok, Vyberte si svoju platformu.