Nahrávam Udalosti

Hudobné átrium Štátnej vedeckej knižnice v Banskej Bystrici a  Slovenská akademická informačná agentúra (SAIA) pozývajú všetkých štúdia chtivých záujemcov o hudbu na informačný seminár o možnostiach realizácie študentských mobilít do zahraničia.

Informačný seminár je určený stredoškolákom, kariérnych poradcom, vysokoškolákom,  vysokoškolským pedagógom a výskumníkom. Tento informačný seminár je najmä  pre tých, ktorým učarovala hudba a majú záujem o cestovanie a spoznávanie iných krajín.

Na informačnom seminári sa dozviete ako si naplánovať mobilitu do zahraničia, ako  postupovať pri hľadaní štipendií a grantov.  Poskytneme Vám informácie o Databáze štipendií a grantov a  o tom ako postupovať pri príprave žiadosti o štipendium. Dozviete sa o možnostiach vycestovania cez Národný štipendijný program, program CEEPUS, program Akcia Rakúsko-Slovensko ako aj cez Akademické mobility.  Pre výskumníkov máme pripravené informácie o  portáli EURAXESS a slovenských centrách EURAXESS. Aby toho nebolo málo, dozviete sa aj termíny najbližších uzávierok.

V závere seminára si záujemcovia môžu vyskúšať aj hru na etnické perkusijné a rytmické nástroje a objavovať pestrosť zvukov tradičných nástrojov rôznych krajín.

VSTUP VOĽNÝ!

Bližšie informácie:

Hudobné átrium – nádvorie ŠVK
Lazovná 9, Banská Bystrica
[email protected] Tel: 048/47 107 44

Otváracie hodiny: pondelok – piatok 10.00 – 17.00 h

Komentáre

komentárov

Total Views: 131 ,

Zdieľajte tento príspevok, Vyberte si svoju platformu.