Nahrávam Udalosti

Štátna vedecká knižnica a OZ Taliansko srdcom Vás v rámci cestovateľského klubu srdečne pozývajú na prezentáciu knihy Taliansko a láska majú 3 spoločné veci – Gastronómia. Podujatie sa uskutoční v utorok 18. 7. 2022 o 16:00 h v Spoločenskej sále na 1. poschodí v budove Štátnej vedeckej knižnice v Banskej Bystrici na Lazovnej 9 v Banskej Bystrici.

 

Taliansko a láska majú 3 spoločné veci – Gastronómia

Sprievodca talianskou gastronómiou a jedlami, chuťami, vôňami a spomienkami, od predjedla až po dezert, ale nielen to… 8 + 88 + 88 hlavných kapitol knihy, 88 receptov na chutné jedlá a nápoje a 8 tradičných značiek s dušou a srdcom v gastronómii.

Toto je viac ako len kuchárska kniha, je to cesta do Talianska, za chuťami a vôňami, ktorým podľahnete. Táto kniha bude pre vás bohatou inšpiráciou a ak ste doteraz neboli zamilovaní do talianskej kuchyne, tak vás očarí a nadchne. Na trhu nájdete kuchárske knihy s talianskymi jedlami, táto je odlišná v tom, že prepája jedlo s príbehom, že spolu s varením sa môžete aspoň virtuálne preniesť do prekrásnej krajiny plnej slnka, vôní a chutí… Má ambíciu vyplniť prázdne miesto, ktoré spája lásku k cestovaniu, k životnému štýlu a ku znamenitej talianskej kuchyni.  Dobrú chuť! Buon appetito!

 

Ďalšia časť série „Taliansko a láska majú 3 spoločné veci” sa zaoberá gastronómiou Talianov a všetkým, čo s ňou súvisí.

Na stretnutie s Vami sa teší autorka knihy Buona Base.

Total Views: 136 ,

Zdieľajte tento príspevok, Vyberte si svoju platformu.